Cameron Diaz foto, fotečky
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Cameron Diaz

Cameron Diaz foto


Celebrity Cameron Diaz foto


Na této stránce můžete shlédnout fotečky Cameron Diaz této krásné ženyPoznámka: Klikněte na náhled obrázku pro zobrazení celebrity Cameron Diaz ve větším rozměru a v novém okně. Upozornuji, že fotečky celebrity se nacházejí na jiném místě, proto může jejich načítání trvat poměrně delší dobu. Mějte proto trpělivost a počkejte chvilku, však vám práce neuteče. Všechny pics by měly být nezávadné, tedy neměly by obsahovat erotické foto celebrit, akty celebrit, nahoře bez, nahé celebrity, apod. Pouze Cameron Diaz fotečky.

Chcete-li vidět další fotky Cameron Diaz klikněte sem

Náš tip: Hilary Duff je známá americká zpěvačka a herečky. Více informací o Hillary se dočtete zde.

English version of this page, Cameron Diaz pictures, Cameron Diaz pictures photos you can found here


Cameron Diaz ilustrační obrázek

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Ignác z Loyoly

Ignác z Loyoly, vlastním jménem Íñigo López de Loyola, byl španělský duchovní otec a zakladatel jezuitského řádu (Tovaryšstvo Ježíšovo). Ignác z Loyoly se narodil poblíž španělského města San Sebastian do baskické rodiny. Byl jejím nejmladším členem a měl dalších 12 sourozenců....

Miloš Kirschner

Miloš Kirschner byl český loutkoherec.Jeho jméno je ze všeho nejvíc spojeno s českým loutkařským fenoménem - Spejblem a Hurvínkem. Do Divadle Spejbla a Hurvínka nastoupil v roce 1951 a po několika letech převzal jeho vedení o otce těchto loutek, Josefa Skupy.Místo aby dokončoval...

Thorin Pavéza

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy...

Reklama