Cameron Diaz foto, fotečky
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Partneři
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Cameron Diaz

Cameron Diaz celebrity photo


Celebrity Cameron Diaz foto


Na této stránce můžete shlédnout fotečky Cameron Diaz této krásné ženyPoznámka: Klikněte na náhled obrázku pro zobrazení celebrity Cameron Diaz ve větším rozměru a v novém okně. Upozornuji, že fotečky celebrity se nacházejí na jiném místě, proto může jejich načítání trvat poměrně delší dobu. Mějte proto trpělivost a počkejte chvilku, však vám práce neuteče. Všechny pics by měly být nezávadné, tedy neměly by obsahovat erotické foto celebrit, akty celebrit, nahoře bez, nahé celebrity, apod. Pouze Cameron Diaz fotečky.

Chcete-li vidět další fotky Cameron Diaz klikněte sem

Náš tip: Hilary Duff je známá americká zpěvačka a herečky. Více informací o Hillary se dočtete zde.

English version of this page, Cameron Diaz pictures, Cameron Diaz pictures photos you can found here


Cameron Diaz image

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Halle Berry

Halle Berry, původně Maria Halle Berry je populární herečka, modelka a královna krásy, která byla svého času vyhlášena nejkrásnější ženou afroamerického původu. Je považována za jeden z nejvýraznějších ženských sexuálních symbolů 20. století. Ještě před hereckou kariérou byla...

Naturista

Naturista je člověk, který vyznává naturismus - tedy praktikování nahoty v soukromí, ale i na veřejnosti. Můžeme se setkat i s pojmem nudista.Naturisté věří ve sblížení člověka s přírodou prostřednictvím toho, že nebudou nosit oblečení. Zároveň se podle nich jedná i o oslavu...

Ondřej Ruml

Ondřej Ruml je český zpěvák a herec, který se proslavil díky hudební soutěži X-Factor, v níž skončil na druhém místě. Živí se především jako muzikálový herec a mezi jeho oblíbené styly patří jazz, swing a funk. Hraje na klavír, kytaru a banjo.Ondřej Ruml se narodil v roce 1981...

Reklama