Cameron Diaz profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Cameron Diaz

Cameron Diaz picture

profil Cameron Diaz

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Cameron Diaz. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Cameron Diaz? Kolik váží, kolik měří Cameron Diaz? Jaké jsou míry Cameron Diaz?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Cameron Diaz ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Cameron Diaz se narodila 1972-08-30. Měří 169 cm. Váží 54 kg.

Křestní jméno:Cameron
Příjmení:Diaz
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1972-08-30
Výška:169 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:https://camdiaz.topmodelky.com
Národnost:Americká
Občanství:USA
Filmy:Maska, Charlího andílci, Něco na té Mary je, Being John Malkovich, Vanilkové nebe, The Invisible Circus, Prostě sexy, Shrek, Co vlastně ženy chtějí, Vítězové a poražení, Svatba mého nejlepšího přítele, Hlava nad vodou, atd.
Ostatní:Otec Kubánský Američan, matka Angličanka pocházející z Německa.
Místo narození:Long Beach, California, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Cameron Diaz foto a fotky Cameron Diaz.

Náš tip: Víte kdo je to Ashle Simpson?

English version of bio, Cameron Diaz biography, profile you can found here


Cameron Diaz foto

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Štěpán Kozub

Štěpán Kozub je český filmový a divadelní herec. Kozub se narodil v Bohumíně, ale vyrůstal s rodiči v lázeňském městečku Javorník (od malička Štěpán trpí na astma). Ve škole mu toho moc nešlo. Jediné, co ho bavilo, bylo recitování básniček. A proto se přihlásil na Janáčkovu Konzervatoř...

Giuseppe Meazza

Giuseppe Meazza, přezdívaný Peppino, byl italský fotbalový útočník, reprezentant, trenér a novinář. Meazza se narodil v Miláně. V dětství začal hrát fotbal a brzy se dostal do mládežnického klubu AC Milán, odkud jej však vyhodili kvůli jeho malému vzrůstu (Peppino v italštině...

Adam Gebrian

Adam Gebrian je český architekt, který přišel na svět 9. května 1979 v Boskovicích. Své dětství prožil ve Zlíně odkud se rozhodl odejít. Svá vysokoškolská studia absolvoval na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci. Absolvoval v roce 2006 a následně pokračoval...

Reklama